2 cze 2010

Komiks "NAWLZ" i "I Am legend"

Dzisiaj prezentuje komiksy w klimacie mojej ostatniej sesji, czyli coś dla fanów zombie i cyberpunku. Niestety dla niektórych, dostępne w wersji angielskiej.


Pierwsza moja propozycja to komiks, który pokazał mi mój kolega Dziki. Ciekawostką jest to, iż wykonany został we flashu, ale na tym się nie kończy. Wspaniała oprawa dźwiękowa i bardzo ciekawy, wręcz bym powiedział szalony sposób pokazania świata na pograniczu rzeczywistości i cyberprzestrzeni. Gorąco zachęcam do zobaczenia!




Dalej to komiksy, które zapewne większość z was miała okazję już widzieć. Są to animacje, które reklamowały film „I Am legend”.

Shelter

Awakening

Isolation

Death as a gift

To na tyle teraz. Jednak już niedługo postaram się umieścić post o świecie korporacji i zombie. Kto wie, może ktoś się skusi na sesje w tym klimacie.

2 komentarze:

  1. Hmmm... ktoś tu próbuje przejąć moje kompetencje, a tak na poważnie NAWLZ przejrzałem tylko pobieżnie, ale już wiem, że to może być przyszłość komiksu. Jestem pod sporym wrażeniem.

    OdpowiedzUsuń
  2. W zamian możesz napisać u siebie coś o tematyce postapo ;) Co do przyszłości komiksu w tej formie to raczej jest ona odległa. Nie mniej robi spore wrażenie.

    OdpowiedzUsuń