21 sie 2010

Gwiezdny Pirat

Niedawno ukazał się 33 numer Gwiezdnego Pirata.

Oczywiście jak zwykle napakowany wszystkim, co związane z RPG. Scenariusz do ostatnio recenzowanej przeze mnie gry do Cold City, plus pieniądze do wydrukowania. Świetny rekwizyt, którego na pewno nie zabraknie, gdy będę prowadził CC.

Opis powstającej gry karcianej i figurowej, której akcja dziejące się w świecie Neuroshimy.  Dalej mamy Wolsung, Savage Words. W tym też raport z prac nad 2 edycją Monastyr i wiele, wiele więcej. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Na dodatek, prócz świetnego pomysłu na sesje do Neuroshimy znalazł się też mój tekst o Neodżungi, który mieliście już okazje przeczytać na moim blogu.

Do pobrania za darmo stąd Gwiezdny Pirat.

4 komentarze:

  1. Gratuluję debiutu! Ty i Pit macie już swoje debiuty za sobą, chyba teraz czas na mnie :P. Jedno pytanie Gwiezdny pirat sam Cie znalazł, czy zgłosiłeś tekst do jakiegoś konkursu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, ale to nic wielkiego. Żadnego konkursu nie było. Po prostu podesłałem im swój tekst, bo uważałem jest niezły. Myślę, że większość tekstów z poza redakcji tak trafia do GP wiec Jaraz możesz też coś napisać o RPG i wysłać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Myślę, że nie tylko GP tak działa. Prawda jest taka, że ciężko znaleźć ekspertów w niektórych dziedzinach, np w RPG, a w sieci jest tak dużo ścierwa :/, że trudno znaleźć coś co mogło by poważnie zainteresować twórców tego typu pism. Dlatego liczą na odważnych ludzi, którzy zaryzykują i sami się z wydawca skontaktują :D.

    OdpowiedzUsuń