11 maj 2013

RPG Manufacture

Każdy z nas ma w szufladzie jakieś projekty związane z RPG. Leżą często zakurzone, bo brakuje nam motywacji, możliwości wymienienia poglądów na ten temat z innymi. RPG manufaktura jest właśnie takim miejsce gdzie można pochwalić się swoją pracą, uzyskać porady i chyba najważniejsze nabrać sporo motywacji do dalszej pracy.

Prócz tego można zajrzeć w projekty innych osób i pogadać na temat RPG w miłej, przyjaznej atmosferze.  Znajdziecie tutaj modyfikacje do istniejących systemów jak Neuro czy Warhamer, autorki fantasy, SF,  superbohaterami czy też mój związany ze słowiańską mitologia. Dużo dodatkowych materiałów i co najważniejsze interesujących ludzi o podobnym zainteresowaniu. Jedyna uwaga, aby otrzymać do tego dostęp trzeba na początku napisać parę słów o sobie, w jaki sposób możemy wesprzeć projekty innych i co sami byśmy chcieli robić.

Dla niektórych może to być pewną barierą, aby napisać coś o sobie, ale moim zdaniem skutecznie odgania niepożądane jednostki. Poza tym jest to dobry sposób na przedstawienie się i nawiązanie więzi, bo inaczej traktuje się ludzi, o których coś wiemy, niż kolejnego użytkownika, którego znamy jedynie z loginu i awatara.

Tak więc zapraszam gorąco  wszystkich autorów  ze swoimi pomysłami na RPGManufacture.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz