26 cze 2013

Moja Kolekcja RPG

Tym razem chciałem pochwalić się swoją małą kolekcją gier fabularnych. Zainteresowanych zapraszam do podstrony z rozpiską i zdjęciami. 

Niedługo postaram się też umieści na niej moje preferencje odnośnie systemów. Jak to mówią, pokaż mi w jakie RPG grasz, a powiem ci kim jesteś.

Udało mi się w końcu uporządkować podręczniki RPG i je skatalogować. Przy tej okazji wprowadziłem też drobne zmiany na blogu.     


6 komentarzy:

 1. Zacna kolekcja. Zagrałeś chociaż raz w to wszystko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość przeszłą co najmniej parę sesji i wszystkie są przeczytane. Kilka czeka na swoją kolej. Niestety, też mam dwie perełki które prawdopodobnie nie zagram nigdy, albo skończy się po jednej sesji ;)

   Usuń
 2. Jak rozumiem jesteś Wszechpolakiem? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to chyba odrobinkę nadinterpretacja. Mógłbym w tym miejscu napisać, że staram się wspierać "polski rynek RPG". Chociaż nie wiem czy mogę bo wielu uważa, że on nie istnieje ;P

   Usuń
  2. Taki żarcik, nie masz ani jednej zagranicznej pozycji na półce? :>

   Usuń
  3. Żarcik dobry, bo się uśmiechnąłem wyobrażając siebie w wersji Wszechpolaka :) Niestety, nie mam żadnej i nie potrafię podać konkretnego powodu dlaczego. Po prostu zawsze jak chciałem sobie coś kupić do kolekcji to najpierw patrzałem na polskie pozycje. Swoją droga jak bym chciał sięgnąć po coś z zagranicy to jakie tytuły byś polecał?

   Usuń