28 gru 2010

Święta z zombie

Jak co roku słyszy się narzekanie, że święta nie miały wcale atmosfery, że to przez reklamy w telewizji i światełka w sklepach pojawiające się już w listopadzie. Faktycznie, po paru miesiącach patrzenia na staruszka z pokaźnym mięśniem piwnym ubranym na czerwono, święta bardziej męczą i stresują niż nastawiają pozytywnie. Jednak nie zapominajmy, że to głównie od nas zależy czy przy naszym domowym ognisku zapanuje świąteczny klimat. Kosztuje to sporo wysiłku i nie każdy wie, od czego zacząć. Dlatego proponuję obejrzeć ten filmik, który sprawi, że wasze święta będą miały niepowtarzalną atmosferę.

Ja idę „wypielić” zombie z ogródka.

5 komentarzy:

 1. Profesjonalny i dobry filmik. Rzeczywiście można się przy tym dobrze pośmiać. Drobiazg - broń wykorzystana pochodzi z klasy Air Soft Gun, szkoda, że nie jest prawdziwa. Jakkolwiek jest to drobiazg, zaś pomysł i wykonanie, a tym bardziej klimat to dobra beka :) Pozdrawiam.

  PS. Przypomina nieco wkładki z serii Fallout.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kubek.. masz na myśli te kobiety czy wykonanie filmiku? xD w sumie obie rzeczy są pierwsza klasa:) jeśli przez wypielenie masz na myśli Plants vs Zombies to ja ide Ci pomóc :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wykonane przez piękne autorki Geek and Gamers Girls Song. Można oglądać bez końca. Sama słodycz.

  OdpowiedzUsuń
 4. kobiety jak kobiety - lekko nie z tej epoki :P pewnie chcielibyście takie co to Wam będą piec ciasteczka... typowe kury domowe

  ale dzieci za to słodkie zwłaszcza w ostatniej scenie z babką :D

  OdpowiedzUsuń