25 sty 2011

Fallout: Nuka Break

Niskobudżetowy i krótkometrażowy film w klimatach Fallout. Od strony technicznej i fabularnej jak na taką produkcję robi wrażenie. Świetna gratka dla wszystkich fanów gry [Chociaż nie wiem czy tylko dla nich ;) ]Jeżeli spodobał się ten filmik polecam wcześniejszą produkcje Beyond Black Mesa, na podstawie gry Half Life.

9 komentarzy:

 1. Gratka jest:P Fani gry beda zachwyceni.. reszta zawsze może sobie popatrzeć na laskę:P A Beyond Black Mesa też świetnie zrobiony:) kurcze Ci młodzi filmowcy nabierają wiatru w żagle:) z niecierpliwością czekam na dalsze ciągi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Film jest fantastyczny! :D Świetne stroje, doskonała charakteryzacja ghula, dowcipna fabuła i genialny motyw z bombą podpiętą do robota - jestem zachwycony. :) Tylko te ciuchy Zacka są coś deczko zbyt czyste... choć można mu darować za to, że dopiero wylazł z Krypty. ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Film fajny (ten w klimatach Half Lifa też) i skłania mnie do pewnej refleksji. Można robić efekty specjalne w domorosły sposób (bo oni to hobbystycznie robią, co nie), a wynik ich pracy jest niesamowity.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. a ghul ma niedorobione ręce (bo pojęcie dłoń w anatomii nie istnieje:P)aż naszła mnie ochota na colę

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy w anatomii pojęcie takie nie istnieje jako określenie spodniej strony końcowej części rąk? :p Czyli, innymi słowy, dłoń to dolna strona dłoni? :P

  OdpowiedzUsuń
 6. to o czym mówisz to naukowo ręka (część kończyny górnej) za nazywanie ręki dłonią opieprz nam w prosektorium dawali(najzabawniejsze jest to, że w podręcznikach od anatomii określenie dłoń jest stosowane... cóż wykładowca wie lepiej)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma to jak studia w prosektorium XD. No ale trzeba przywyknąć, że wykładowcy czasami wymagają rzeczy które obowiązują tylko na ich zajęciach, a w życiu mają niewielkie znaczenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Po obejrzeniu ich filmów doszedłem do wniosku, że ta ekipa nakręciła by świetną ekranizację Left 4 Dead, co bardzo chętnie bym zobaczył :)

  OdpowiedzUsuń